Kral-Forum - En Büyük Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kral-Forum - En Büyük Paylaşım Platformu

Alemin En Kral Paylaşım Platform Sitesi

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yapsitemiekle

Msn Hack Farklı Bir Yol

2 posters
YazarMesaj
By Karizma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
By Karizma

Erkek Mesaj Sayısı : 38

By Poyraz
masterhack:
Msn Hack Farklı Bir Yol Left_bar_bleue0/0Msn Hack Farklı Bir Yol Empty_bar_bleue  (0/0)

Msn Hack Farklı Bir Yol Empty
MesajKonu: Msn Hack Farklı Bir Yol   Msn Hack Farklı Bir Yol Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 10:28 pm

Bunu birkaç kez yaptım.Daha önce yapan görmedim ama güzel bir teknik.
Önce kurbanımızı msn e ekliyor tehdit ediyoruz.Örnek;

-s.a msn den çıkınca bi daha giremiyceksin haberin olsun
-inanmıyorsan bi çık
-ama yerinde olsam önce msnimi bir yere yazardım sonradan yalvaracaksın nasıl olsa

adam bir şekilde msn çıkınca siz ice cold msn dondurma programıyla adamın msn ini donduruyoruz.
adam bir kenara kaydettiği msn imizi ekliyor abi ne olur geri ver veya sövme şekliyle.
bizde aslnda haklemediğimiz hotmail hesabının kilidini açmıyoruz.Sonra kurbanla hoş bir muhabbet ettiği küfürleri sineye çekme şekliyle.şu sözleri sarfedin.

-Kardeş ben seni sevdim.o yüzden geri vereceğim.eski şifreni ver ben değiştireyim.
-ama değiştirmek yok eski şifreyi tekrar kırarım bi daha vermem bak (bu dikkat çekmemek için ve karşınızdakinin kafasını başka yöne çekmek)

adam şifreyi verecek siz aslında almadığınız hotmail hesabını alacaksınız.Delikanlılığa sığmıyor ama sosyal mühendisliğe girer diye düşünüyorum.
By Poyraz
Administratör
By Poyraz

Erkek Mesaj Sayısı : 223
İş/Hobiler : Hack
Lakap : Yoq

By Poyraz
masterhack:
Msn Hack Farklı Bir Yol Left_bar_bleue0/0Msn Hack Farklı Bir Yol Empty_bar_bleue  (0/0)

Msn Hack Farklı Bir Yol Empty
MesajKonu: Geri: Msn Hack Farklı Bir Yol   Msn Hack Farklı Bir Yol Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 10:35 pm

Proqramıda WerSeydin ii oLurdu Wink

ama payLaşımın İçin saq oL Very Happy
https://kral-forum.catsboard.com

Msn Hack Farklı Bir Yol
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-